Y E Ş İ L Y U R T
  • Beylerbeyi Mahallesi Yalıboyu Caddesi No.45 Üsküdar/İSTANBUL
  • Pazartesi - Cumartesi 09.00 - 18.00
  • +90 216 321 99 09

Biz Kimiz ?

28

YILLIK
DENEYİM

BİZ KİMİZ ?

Yeşilyurt İnşaat ve Gayrimenkul

Firmamız, gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen profesyonel ekibimizle, her geçen gün büyümekte ve gelişmekteyiz. Misyonumuz, müşterilerimizin gayrimenkul ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, onlara kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktır. Sektördeki en son gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz, sektörde lider bir konuma gelerek, kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve uzun vadeli ilişkiler kurmak için özveriyle çalışıyoruz.

Firmamız, gayrimenkul satışı, kiralama, projelendirme, danışmanlık gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Geniş portföyümüzde yer alan konutlar, ticari ve endüstriyel gayrimenkuller, arsa ve araziler müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere seçilmiştir.

Profesyonel ekibimiz, müşterilerimize en uygun gayrimenkulü bulmak ve işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için sürekli çalışmaktadır. Yerel ve uluslararası pazarlardaki bilgisi ve deneyimiyle, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve karşılamak için çaba harcamaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, bizim için her zaman önceliklidir. Müşterilerimizin güvenini kazanmak, onların beklentilerini aşmak ve uzun vadeli ilişkiler kurmak için çalışıyoruz.

Gayrimenkul sektöründe uzmanlığımız ve tecrübemizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere hayallerinizdeki gayrimenkule ulaşma yolunda rehberlik etmek için buradayız.

Bize güvenebilirsiniz, çünkü biz gayrimenkulde çözüm ortağınızız! Her türlü sorunuz ve gayrimenkul talepleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

YÖNETİM KURULU

YEŞİLYURT İNŞ. & GAYRİMENKUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

MURAT YEŞİLYURT

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

UĞUR YEŞİLYURT

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

BİROL UYAR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ